Shikoni se çfarë bënë faturoni i autobusit vetëm për ti mbledhur paratë nga pasagjerët – Lajmi.net
Shikoni se çfarë bënë faturoni i autobusit vetëm për ti mbledhur paratë nga pasagjerët
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:39, 27 September 2018
Një video mjaft interesante po qarkullon në internet, dhe arsyeja është një faturoni i autobusit.

Kur një stuhi e papritur e goditi Manilën në Filipine, një turmë e madhe u detyrua të grumbullohej në një autobus publik, transmeton lajmi.net.

Mjeti ishte shumë i mbushur me njerëz për të ecur, por kjo nuk ndaloi një faturoni autobusi të bënte punën e tij.

Punonjësi i përkushtuar u ngjit mbi ulëset, duke u siguruar që të mbledhë të gjitha paratë nga çdo pasagjerë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO