Shikoni çka sakrifikon ky portier për të mbrojtur portën e tij (VIDEO) – Lajmi.net
Shikoni çka sakrifikon ky portier për të mbrojtur portën e tij (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:52, 18 May 2017
Faqja "Dream Team" ka publikuar një video të një portieri, i cili sakrifikon shumë për të shpëtuar portën e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Portieri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3