Shikojeni si e quan Bonucci transferimin te Milani – Lajmi.net
Shikojeni si e quan Bonucci transferimin te Milani
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:11, 10 October 2018
Leonardo Bonucci ka thënë se largimi nga Juventusi “ishte një gabim”.

Mbrojtësi italian u larguar nga ‘Zonja e Vjetër’ në drejtim të Milanit, por që ka thënë se ishte një veprim i ngutshëm i tij.

“Ëndrra ime është që të bëhem trajner i Juventusit”, ka thënë fillimisht Bonucci, përcjell “lajmi.net”.

“Allegri? Inteligjenca dhe maturia e njerëzve, bën që ne dt dy t’i shtrijmë dorën njëri-tjetrit dhe të fokusohemi në shënjestrën tonë”.

“Ishte një gabim i ngutshëm i imi, duke u larguar nga Juventusi, pasi unë gjithnjë e kam dashur klubin”, ka thënë më tej mbrojtësi italian. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO