Sassuolo trondit Romën (VIDEO) – Lajmi.net
Sassuolo trondit Romën (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 20:57, 19 March 2017
Sassuolo ka befasuar Romën, duke kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Defrel në minutën e 9-të.


Gregoire Defrel Goal HD – AS Roma 0-1 Sassuolo… by Live1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3