Real Madrid – Atletico Madrid, Monaco kundër Juventusit – Lajmi.net
Real Madrid – Atletico Madrid, Monaco kundër Juventusit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:19, 21 April 2017
Liga e Kampionëve ka tërhequr shortin për dy ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid – Atletico Madrid dhe Monaco – Juventus janë dy çiftet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ekipi që tërhiqet i pari do ta zhvillojë ndeshjen e parë në shtëpi. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool