Reagimi i dhëndrit kur sheh nusen në vello – Lajmi.net
Reagimi i dhëndrit kur sheh nusen në vello
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:53, 23 January 2018
Martesat janë të bekuara gjithmonë.

Kur çifti dashuron njëri tjetrin, gjëja më e shtrenjtë në jetë është martesa e tyre, shkruan lajmi.net

Momentet më të paharrueshme janë pikërisht ato kur nusja ec drejt altarit që të përgëzohet me dashurinë e premtuar deri në vdekje nga bashkëshorti i saj.

E natyrisht që në këtë ditë të mbushur me emocione, çastet kulminante janë kur dhëndri e sheh nusen për herë të parë me vello.

Siç do ta shihni më poshtë, shumë prej tyre s’kanë arritur të përmbajnë lotët, buzëqeshjen në buzë e në sy nga lumturia që e ndjejnë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO