Publikohet fotoja e vajzës të cilën e përdhunoi Ronaldo (FOTO) – Lajmi.net
Publikohet fotoja e vajzës të cilën e përdhunoi Ronaldo (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:17, 17 April 2017
Pas lajmit nga gazeta gjermane "Der Spiegel" se Cristiano Ronaldo e ka përdhunuar një vajzë më 12 korrik 2009 në Las Vegas, tashmë është publikuar edhe fotoja e saj.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels