“PSG nuk e ka kontaktuar Bayernin për Boatengun” – Lajmi.net
“PSG nuk e ka kontaktuar Bayernin për Boatengun”
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:20, 29 July 2018
Presidenti i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, i ka quajtur të pavërteta thashethemet për një lëvizje të mundshme të Jerome Boateng drejt PSG-së.

Mediet të shumta kanë raportuar se skuadra nga kryeqyteti francez është e interesuar të nënshkruajë me reprezentuesin gjerman.

Rummenigge duke folur rreth kësaj çështje ka thënë se nuk ka marrë asnjë telefonatë nga PSG për Boatengun.

“Duke parë lajmet për JB17Official, ne nuk kemi pasur asnjë kontakt nga PSG dhe nuk kemi diskutuar për ndonjë shumë parash”, ka thënë ai.

“Nuk e di a është ndonjë përfaqësues i tij, por ne nuk kemi finalizuar asnjë transferim për këtë gjë”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO