PSG cakton çmimin për shitjen e Neymarit – Lajmi.net
PSG cakton çmimin për shitjen e Neymarit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:27, 16 May 2018
PSG tashmë ka caktuar një çmim për shitjen e Neymarit, gjatë afatit kalimtar të verës.

Paris Saint-Germain ka filluar ta konsiderojë mundësinë e shitjes së sulmuesit Neymar.

“El Pais” shkruan se klubi i pasur francez tashmë ka caktuar një çmim për shitjen e brazilianit, gjatë afatit kalimtar të verës.

Neymar ka zgjuar interesim nga Real Madrid, përcjell “lajmi.net”.

Paris Saint-Germain do ta konsiderojë shitjen e tij për një çmim prej 370 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO