Porto – Liverpool, formacionet e skuadrave në Dragao – Lajmi.net
Porto – Liverpool, formacionet e skuadrave në Dragao
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:19, 14 February 2018
Porto dhe Liverpool ndeshen sonte në Estadio do Dragao.

Porto dhe Liverpool ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve.

“Reds” vizitojnë Dragaon e famshëm në duelin e parë të tyre në fazën eliminatore të garës.

PORTO (4-4-2): José Sa; Pereira, Reyes, Marcano, Telles; Corona, Herrera, Sergio Oliveira, Brahimi; Aboubakar, Marega.

LIVERPOOL (4-3-3): Karius; Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Milner; Salah, Firmino, Mané.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO