Policia ndjekë dy qen në autostradë – Lajmi.net
Policia ndjekë dy qen në autostradë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:44, 6 March 2018
Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që tregojnë dy qen të cilët thuhet se ishin arratisur dhe kishin përfunduar në një autostradë të ngarkuar në Phoenix, Arizona.

Siç edhe mund të shihet, ata kanë detyruar policinë dhe zjarrfikësit që t’i ndjekin, duke e kapur njërin prej tyre.

Ndërkohë, bëhet e ditur se tjetri kishte mundur të “mbijetonte”, por jo gjatë, pasi është kapur afër disa shtëpive të lëvizshme, nga banorët.

Fjalët kyçe: polici, qen, SHBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master