Pogba – Milan, lajm i madh nga Raiola (FOTO) – Lajmi.net
Pogba – Milan, lajm i madh nga Raiola (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:23, 12 September 2017
Paul Pogba ka mundur të transferohet në Milan.

Paul Pogba ishte afër transferimit në Milan.

Menaxheri i tij, Mino Raiola ka bërë të ditur se mesfushori i Manchester United në të kaluarën ka qenë afër kalimit te skuadra nga San Siro.

Pogba në fund luajti në Serie A duke shkëlqyer me Juventusin. Por, ai lehtë ka mundur të përfundojë në Milan, përcjell “lajmi.net”.

“Kur keni një kampion si Pogba në duar dhe shfaqet interesim nga top klube, edhe Milan ishte afër blerjes së tij”, u shpreh Raiola. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Milan, Mino Raiola, Paul Pogba

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy