Pirlo: Conte është trajneri më i mirë në botë – Lajmi.net
Pirlo: Conte është trajneri më i mirë në botë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:28, 13 March 2017
Andrea Pirlo ka deklaruar se Antonio Conte është trajneri më i mirë në botë.

Mesfushori italian ka thënë se trajneri i Chelsea është një gjeni, që punon shumë dhe çdo moment ia kushton futbollit.

“Conte, për mua, është trajneri më i mirë në botë, sepse është gjeni”, ka deklaruar Pirlo për Omnisport, përcjell lajmi.net.

“Ai punon çdo ditë, çdo moment ia kushton futbollit, ekipit, çdo detajit në fushë”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Andrea Pirlo, Antonio Conte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool