Pesë ushtrime për të humbur peshë shpejt – Lajmi.net
Pesë ushtrime për të humbur peshë shpejt
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 15:15, 29 October 2017
Dhjetë minuta ushtrime efektive janë gjithçka që ju duhet për t'u dobësuar.

Çdoherë e më shumë është duke u bërë më se normale që secili njeri të shkojë në fitnes që të rregullojë trupin.

Mirëpo, nga të shumtat ushtrime që janë për dobësim, mund t’i bëni edhe në shtëpi, shkruan lajmi.net

Mjafton vetëm pak kohë që t’i kushtoni trupit tuaj në shtëpi dhe do të jetë gjithçka ashtu siç keni dëshiruar gjithmonë.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Peshë, ushtrime

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball