Pendohet që u ofroi pulëbardhave ushqim, shpëtoi vetëm pasi hyri në ujë (Video) – Lajmi.net
Pendohet që u ofroi pulëbardhave ushqim, shpëtoi vetëm pasi hyri në ujë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:17, 5 December 2017
Adoleshentja e paemëruar nga Florida e Shteteve të Bashkuara, ka ngritur dorën ku mbante një çips dhe menjëherë është rrethuar nga një grup pulëbardhash.

Megjithëse në gjithë plazh ka paralajmërime se nuk duhet ushqyer këto shpezë, ajo ka provuar eksperiencën për të cilën më pas është penduar, transmeton Telegrafi.

Me poshtë mund të shihni atë teksa hyri në ujë për të shpëtuar, ndërsa raportohet se ajo ka mundur të pësonte lëndime të konsiderueshme nga zogjtë e uritur.

VIDEO:

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO