Papagalli që imiton Rihanen bëhet hit në internet (Video) – Lajmi.net
Papagalli që imiton Rihanen bëhet hit në internet (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 15:43, 25 February 2017
Një papagall është bërë hit në rrjetet sociale, pasi videoja ku shfaqet ai duke e imituar Rihanen në këngën e Eminem është shpërndarë me të madhe.

Papagalli u incizua duke kënduar dhe bërë gjeste para kamerës, ngjashëm me Rihanen në këngën ‘The Monster’.

Videoja e publikuar në YouTube tashmë ka marrë më shumë se 1 milion shikime, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni:

Fjalët kyçe: hit, Imitim, Papagalli, Rihana

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion