Nuk mund të përdorni Instagramin? Ja çfarë mund të ketë ndodhur – Lajmi.net
Nuk mund të përdorni Instagramin? Ja çfarë mund të ketë ndodhur
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 22:03, 16 May 2017
Tash e disa minuta, jashtë funksionit është edhe një nga rrjetet sociale më të përdorura në botë.

Bëhet fjalë për Instagramin, i cili ditëve të fundit është raportuar për një rritje të madhe të përdorimeve.

Të dielën është raportuar për mundësinë e një sulmi të madh kibernetik në mbarë botën dhe se a mund të jetë edhe Instagrami cak i saj, mbetet të shihet./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Instagram

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble