Nuk durojnë dot, bëjnë seks në oborr (Foto) – Lajmi.net
Nuk durojnë dot, bëjnë seks në oborr (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 23:38, 11 July 2017
Një grua ka mbetur e shokuar, kur ka dalë në oborrin e shtëpisë. Ajo ka parë një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në oborrin e shtëpisë në mes të ditës.

Ngjarja ka ndodhur në Shtet e Bashkuara të Amerikës në St Louis.

Dola në oborr sepse dëgjova disa zhurma të çuditshme. Kur i pashë thashë jo në oborrin tim, u neverita. Bërtisnin shumë”,- ka thënë gruaja në një intervistë për Fox 2.

Më pas gruaja ka marrë telefonin dhe ka fotografuar çdo skenë të çiftit për t’i denoncuar më pas në rajonin e policisë. Por çifti nuk është parë vetëm nga gruja, pasi pasthirmat e tyre dëgjoheshin aq shumë sa e gjithë lagja ka dalë për të parë se ç’po ndodhte. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO