Njihuni me telefonin më të ri nga HTC (Foto) – Lajmi.net
Njihuni me telefonin më të ri nga HTC (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:27, 17 April 2017
HTC U Ultra dhe U Play janë telefona të shkëlqyer, por ato nuk janë në të vërtetë të avancuar për 2017-n.

Kompania tajvaneze është duke punuar në një tjetër telefon i cili do të jetë konkurrent shumë i fortë.

Me emrin kodues HTC Ocean, HTC U pritet të lansohet në një të ardhme të afërt.

Llogaria e famshme në Twitter @evleaks ka publikuar disa fotografi të këtij telefoni, dhe mund të shohim që telefoni nuk duket aq shumë mbresëlënës dhe ka shumë ngjajshmëri me telefonat e tjerë.

Telefoni i ri nuk ka ekran të dytë dhe sa i përket specifikave tjera, duhet të jetë konkurrent i fortë, ndërsa sa i përket dizajnit ai qëndron si rival i drejtpërdrejtë ndaj LG G6 dhe Galaxy S8.

Fjalët kyçe: HTC

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball