Një mami seksi si Zaimina Vasjari, mahnit me format trupore – Lajmi.net
Një mami seksi si Zaimina Vasjari, mahnit me format trupore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:49, 26 July 2018
Zaimina Vasjari cilësohet si një nga femrat më joshëse shqiptare.

Ka kohë që nuk është aktive në projekte muzikore por që mban afër një numër të madh të fansave me postimet atraktive që publikon, shkruan lajmi net.

Meqë jemi tek sezona e verës, nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare të sjell poza seksi me bikini, në të cilat shfaqet tejet e mahnitshme.

“Në ndjenjat e mia”, shkruan ajo gjersa vë në pah asetet e bujshme trupore, edhe pak ka kanë kaluar pak muaj që nga lindja e vajzës Khloe.

Zaimina së fundmi ka publikuar pamje nga vila luksoze që e ka blerë së bashku me bashkëshortin. /Lajmi.net/

𝕀𝕟 𝕞𝕪 𝕗𝕖𝕖𝕝𝕚𝕟𝕘𝕤

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO