Një listë këngësh për dashuri dhe ajo do të thotë ”po” (Video) – Lajmi.net
Një listë këngësh për dashuri dhe ajo do të thotë ”po” (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:26, 17 July 2017
Keni një koleksion këngësh për një propozim martese, qëndrim me të dashurën tuaj ose ditë dasme?

Sot është bërë shumë e thjeshtë që të keni me vete këngët më të mira, ashtu që të krijoni momente të paharrueshme me të dashurën tuaj, shkruan lajmi.net

Përmbledhje të tyre janë të publikuara në YouTube nga kompani të ndryshme, ndërkaq zgjedhja është e juaja gjithmonë se çfarë kënge të jetë në listë.

Doni që e dashura juaj të pranojë propozimin për martesë?

Zgjedhni këngën e preferuar të përbashkët dhe bëni hapin tuaj. Një grua vështirë se refuzon kur e bëni të lumtur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dashuri, Këngë, Martesë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool