Nëse ndodh kjo, Dembele transferohet te Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
Nëse ndodh kjo, Dembele transferohet te Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 7:00, 15 August 2017
Ousmane Dembele mund t'i bashkohet Barcelonës.

Ousmane Dembele prapë mund të transferohet te Barcelona, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Sulmuesi i Borussia Dortmund është objektiv i gjigantit katalan.

Dhe, “Mundo Deportivo” shkruan se ardhja e tij në Camp Nou është e lidhur me gjetjen e një zëvendësuesi nga skuadra gjermane, përcjell “lajmi.net”.

Dembele së fundmi nuk u paraqit në një stërvitje të Borussia Dortmundit duke zgjuar spekulime se mund të ketë paraqitur kërkesë për largim nga klubi.

Por, klubi gjerman njoftoi se oferta e deritashme e Barcelonës nuk përmbush kërkesën e tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool