Nëse ankoheni për trafik, atëherë shikoni këto foto se si është një ditë në qytete të ndryshme të botës (Foto) – Lajmi.net
Nëse ankoheni për trafik, atëherë shikoni këto foto se si është një ditë në qytete të ndryshme të botës (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:30, 19 May 2017
Qytete të ndryshme të botës kanë vështirësi në çarkullim

Për shkak të popullësisë së madhe nëpër këto qytete, veturave të shumta në numër si dhe rrugët me një infrastrukturë të dobët, çarkullimi nëpër këto rrugë është jashtëzakonisht i ngarkuar dhe i ngadalshëm.

Ne kemi grumbulluar disa nga fotografitë e shkrepura në qytete të ndryshme të botës në momentin kur kanë qenë më të ngarkuara se asnjëherë tjetër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Qytete, Rruget e ngarkuara

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels