Nëntë ushtrime për 30 sekonda: Stërvitja në shtëpi, e cila sulmon dhjamin në stomak, formëson belin! (Video) – Lajmi.net
Nëntë ushtrime për 30 sekonda: Stërvitja në shtëpi, e cila sulmon dhjamin në stomak, formëson belin! (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 11:07, 27 August 2017
Injorojeni dembelinë dhe bëni këto nëntë ushtrime çdo ditë. Rezultatet do të jenë të dukshme.

Qëllimi i kësaj stërvitjeje në shtëpi është heqja e dhjamit nga stomaku dhe zvogëlimi i vëllimit të belit.

Përbëhet nga nëntë ushtrime. Për secilin ushtrim është e nevojshme t’i ndani 30 sekonda.

Rezultatet do të jenë të dukshme vetëm nëse do të jeni këmbëngulëse. Injorojeni dembelinë dhe përgatituni për verë!

Kjo video me ushtrime është shikuar më shumë se 24 milionë herë, transmeton Telegrafi.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy