Nëna godet aq fort djalin e saj sa e përplas për toke, mësoni arsyen pse ndodhi e gjithë kjo – Lajmi.net
Nëna godet aq fort djalin e saj sa e përplas për toke, mësoni arsyen pse ndodhi e gjithë kjo
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:35, 11 October 2018
Vogëlushi Tylen Ellis dhe nëna e tij, Tashila Alexander, ishin në një market në Chickasha në Oklahoma, kur djali zbuloi një maskë gjigante.

Ai vendosi ta trembte nënën e tij duke vendosur një maskë gjigante në fytyrë.

Por, kush do ta kishte menduar se do shkonte kaq keq?

Me t’iu afruar nënës së tij ajo e goditi aq fort saqë e përplasi për tokë./GazetaBlic

Shihni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO