Në sa ora fillon dhe në cilin televizion transmetohet meçi i Haxhi Krasniqit? – Lajmi.net
Në sa ora fillon dhe në cilin televizion transmetohet meçi i Haxhi Krasniqit?
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 21:02, 22 April 2017
Sonte nga ora 22 e 30 në Klan Kosova transmetohet meçi i boksierit Robin Haxhi Krasniqi kundër 3 herë kampionit të botës Arthur Abraham që zhvillohet në Erfurt të Gjermanisë.

Fituesi i këtij dueli do ta ketë mundësinë ta sfidojë titullin kampion bote në kategorinë super të mesme.

Të dy kanë nga 50 meçe të zhvilluara, kurse një fitore më shumë e ka kosovari Krasniqi, 46 fitore e 4 humbje, kurse Abraham 45 fitore e 5 humbje.

Adhuruesit e sportit do të mund ta ndjekin këtë meç LIVE në Klan Kosova të shtunën më 22 prill nga ora 22 e 30 kurse do të mund ta shohin të gjithë shqiptarët përfshirë edhe ata që jetojnë në diasporë, pasi do të transmetohet dhe në rrjetin satelitor./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO