Në ndeshjen Trepça ’89 – Gjilani ekzekutohet penalltia e javës në Evropë (VIDEO) – Lajmi.net
Në ndeshjen Trepça ’89 – Gjilani ekzekutohet penalltia e javës në Evropë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:45, 5 May 2017
Një penallti e bukur është ekzekutuar nga Isa Eminhaziri në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Riza Lushta’ mes Trepçës ’89 dhe Gjilanit.

Eminhaziri në minutën e 36’, me një penallti të ekzekutuar në stilin ‘panenka’, ka arritur të ngushtojë në 2:1 epërsinë e Trepçës ’89, për ta bërë shumë më interesant vazhdimin e kësaj ndeshje hapëse të kësaj xhiroje në Vala Superligën e Kosovës./Lajmi.net/


Panenkga by lajmi-net

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy 

Fjalët kyçe: Isa Eminhaziri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan