Në këtë video shihet më së miri krijesa e çuditshme, që të gjithë po e quajnë “Këmbëmadhi” (Video) – Lajmi.net
Në këtë video shihet më së miri krijesa e çuditshme, që të gjithë po e quajnë “Këmbëmadhi” (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:43, 11 August 2017
Disa foto dhe video më heret të lëshuara nga perosna të ndryshëm kanë treguar një krijesë të çuditshme, e cila quhej këmbëmadhi.

Por për arsye ngaqë kamerat qëllonin larg, këto pamje nuk ishin shumë të qarta dhe nxisnin dyshime nëse këto ishin montime apo jo, transmeton lajmi.net.

Videoja e fundit e xhiruar në Karolinën Veriorë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, tregon më së miri për këtë krijesë misterioze.

Në këtë video shihet kjo krijesë duke tentuar të fshihej nga personi i cili edhe ishte duke e filmuar.

Madje edhe qeni që ishte me personin fillon të ikte nga kjo krijese. Çdo ditë e më shumë po flitet se kjo krijese po shihet nga shumë njerëz, që bën të besohet se mund të jetë edhe e vërtetë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO