Në Francë, bukëpjekësja punon lakuriq, të gjithë duan të shërbehen nga ajo (Foto/Video) – Lajmi.net
Në Francë, bukëpjekësja punon lakuriq, të gjithë duan të shërbehen nga ajo (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:27, 19 April 2017
Në Francë një zeshkane e bukur ka shërbyer lakuriq në një furrë në Francë

Zeshkanja ka mahnitur të gjithë klientët kur e kanë parë atë duke shërbyer në atë mënyrë, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Mirëpo nuk ishte ashtu siç mendonin ata, sepse kjo ishte një kamerë e përgatitur nga ata.

Radhët për të blerë diçka nga ajo ishte shumë e gjatë, por kur ajo largohet nga aty për të marrë diçka nga prapa, aty shfaqet një tjetër burrë lakuriq, i madh dhe me mjekërr, por duket se ky i kishte larguar të gjithë klientët, sepse askush nuk dëshironte më të shërbehej nga ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Francë, furrë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3