“Mundo Deportivo” zbulon përforcimin e ri të Barcelonës – Lajmi.net
“Mundo Deportivo” zbulon përforcimin e ri të Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:10, 9 June 2018
Barcelona ka filluar të mendojë për përforcime të afatit kalimtar të verës.

Barcelona ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferimin e mbrojtësit Clement Lenglet.

“Mundo Deportivo” shkruan se se Lenglet pritet të kalojë në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Raportohet se gjiganti katalonas do t’i paguajë 35 milionë euro për francezin, i cili pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO