Mos ua thoni njerëzve këto gjëra pasi do t’i nervozoni – Lajmi.net
Mos ua thoni njerëzve këto gjëra pasi do t’i nervozoni
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:30, 16 July 2017
Ka disa fraza të cilat kur i thoni mendoni se janë të “pafajshme” por në fakt ato mund të jenë irrituese dhe mund tu pengojnë të tjerëve, transmeton Klan Kosova.

Kjo për shkak se personi që i thotë ato tregon indiferencën e tyre ndaj jush dhe ndjenjave tuaja.

Lexoni më poshtë listën e gjërave që nuk duhet t’ua thoni të dashurve tuaj pasi nuk do t’i bëni të ndihen mirë.

Të thashë që do të binte shi

Më fal që po ta them këtë gjë por…

Ju nuk jeni i/e interesuar, ju nuk kuptoni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels