Momenti qesharak kur fëmijët i hynë në dhomë babait, teksa po jepte intervistë për BBC – Lajmi.net
Momenti qesharak kur fëmijët i hynë në dhomë babait, teksa po jepte intervistë për BBC
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunRrjetet Sociale 14:16, 10 March 2017
Robert Kelly, Profesor i Shkencave Politike në Pusan National University, e ndërkaq po jepte një intervistë me pyetje shumë serioze rreth presidentit Trump, për BBC.

E krejt papritmas, në dhomën e tij ku ai po mbante intervistën shumë serioze, futen dy fëmijët e tij një nga një, transmeton lajmi.net.

Fokusi tani kalon tek vajzat e tij, njërën provon që ta largojë me dorë, kur për një moment futet edhe vogëlushja tjetër dhe incidenti kalon në diçka komike.

Shumë shpejt, në dhomë futet edhe gruaja e tij, me shpejtësi t’i largojë të voglat që i ndërhynë live në intervistë, babai të tyre.

Teksa edhe gazetari nga BBC, fillon të qeshë, intervista vazhdon pa ndërprerje.

Video qesharake u shpërnda nga një numër i madh i njerëzve në Twitter. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: BBC, gazetar, Intervistë, profesor

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2