Mendoni dy herë para se t’i mbushni buzët, ja pasojat tronditëse – Lajmi.net
Mendoni dy herë para se t’i mbushni buzët, ja pasojat tronditëse
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:41, 11 October 2018
24 vjeçja më pas ishte shtruar në spital për shkak se ai produkt i kishte ndikuar edhe në irritimin e syve.

Omalley thotë se është bërë pishman që ka tentuar t’a ndryshojë pamjen dhe tani don t’I rikthehet pamjes natyrale.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO