Me këtë datë lansohet klipi i ri nga Blunt dhe Real – Lajmi.net
Me këtë datë lansohet klipi i ri nga Blunt dhe Real
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:50, 10 October 2017
Një projekt i ri muzikor është paralajmëruar nga dyshja e njohur, Dj Blunt dhe Real 1.

Kënga më e re e cila do të ketë titullin ‘Gjini Gjini’, do të lansohet me datë 10 (e enjte), shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur Blunt përmes një postimi në Insta-Story, duke zbuluar që kënga do të jetë e shoqëruar me videoklip.

Kujtojmë që “DoYou Love Me”, mban titullin projekti i fundit nga Blunt dhe Real, i cili ishte më ndryshe prej këngëve të tjera të dyshes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO