Mayweather: Ja çka e garantova McGregorin para meçit – Lajmi.net
Mayweather: Ja çka e garantova McGregorin para meçit
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:09, 27 August 2017
Floyd Mayweather e ka garantuar Connor McGregorin që do ta mposht para kohe.

Amerikani ka deklaruar kështu pas përfundimit të meçit.

“E kam garantuar para meçit që do ta mposht para kohe dhe këtë e bëra në raundin e 10-të”, u shpreh amerikani, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjithsesi, Mayweather ka thënë fjalë të mëdha për kundërshtarin e tij.

Ai e quajti irlandezin një boksier të fortë dhe me lëvizje të shpejta. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO