Mandzukic i përgjigjet Kinës – Lajmi.net
Mandzukic i përgjigjet Kinës
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:52, 9 January 2018
Mario Mandzukic dëshiron të mbetet te skuadra kampione nga Serie A dhe për këtë arsye ka refuzuar ofertën e pasur nga Kina.

Mario Mandzukic ka refuzuar mundësinë e transferimit në Kinë.

Sulmuesi i Juventusit ka zgjuar interesim nga një klub i pasur në Kinë.

Reprezentuesi kroat dëshiron të mbetet te skuadra kampione nga Serie A dhe për këtë arsye ka refuzuar ofertën e pasur nga Kina, raportojnë mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Mandzukic është një prej futbollistëve më të dalluar te Juventus. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Mario Mandzukic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble