Man Utd dështon ndaj Sevillas, ja çfarë ka shkruar Salah në Twitter – Lajmi.net
Man Utd dështon ndaj Sevillas, ja çfarë ka shkruar Salah në Twitter
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:31, 14 March 2018
Mohamed Salah ka ngacmuar Manchester Unitedin dhe Ashley Young pas eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Mohamed Salah ka reaguar në Twitter pas eliminimit të Manchester United nga Liga e Kampionëve.

Mesfushori i “Red Devils”, Ashley Young kishte ngacmuar Salahun me një postim në rrjetet sociale pas fitores ndaj Liverpoolit me rezultat 2:1 në Premierligë.

Por, pas humbjes së Manchester United nga Sevilla në Ligën e Kampionëe, Salah iu përgjigj atij në mënyrë ironike, përcjell “lajmi.net”.

“Shorti i Ligës së Kampionëve do të vijë së shpejti”, shkroi Salah në një ngacmim të qartë për eliminimin e Manchester Unitedit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO