Man City befason me vendimin e fundit për Mahrezin – Lajmi.net
Man City befason me vendimin e fundit për Mahrezin
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 7:11, 9 February 2018
“Mirror” shkruan se strategu i “Citizens” ka vendosur të mos paraqesë ofertë të re për blerjen e Mahrezit, pas përfundimit të këtij sezoni.

Pep Guardiola ka vendosur të tërhiqet nga interesimi për transferimin e mesfushorit të Leicester Cityt, Riyad Mahrez.

Tabloidi britanik “Mirror” shkruan se strategu i “Citizens” ka vendosur të mos paraqesë ofertë të re për blerjen e Mahrezit, pas përfundimit të këtij sezoni.

Leicester City refuzoi 60 milionë funte nga Manchester City gjatë afatit kalimtar të janarit, përcjell “lajmi.net”.

Por, së fundmi spekulohej se Guardiola do të bëjë përpjekje të reja për blerjen e yllit algjerian, edhe në verën e ardhshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO