Magjia e Benzemas kundër Atletico Madridit (VIDEO) – Lajmi.net
Magjia e Benzemas kundër Atletico Madridit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:44, 11 May 2017
Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka qenë në qendër të vëmendjes ndaj Atletico Madridit, pasi depërtimit fantastik te goli i Iscos.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Karim Benzema, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool