Lukaku me skuadër, transferohet te gjiganti evropian (FOTO) – Lajmi.net
Lukaku me skuadër, transferohet te gjiganti evropian (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 20:23, 17 March 2017
Manchester United po bëhet gati për të transferuar Romelu Lukakun.

Sulmuesi që ka refuzuar të nënshkruajë kontratë të re me Evertonin, mund të transferohet te skuadra nga ‘Old Trafford’.

‘The Sun’ raporton se belgu është dëshira e Jose Mourinhos, për të cilin janë të gatshëm t’i oferojnë Evertonit deri në 70 milionë euro.

Negociatat më të lehta pritet t’i bëjë agjenti i lojtarit, Mino Raiola, që është agjent edhe i tre lojtarëve të tjerë te Unitedi, Pogbas, Ibrahimovicit dhe Mkhitaryanit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball