Lufton me krokodilin, por… (Video) – Lajmi.net
Lufton me krokodilin, por… (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:25, 17 May 2017
Ky sërfist po mundohej sa më shpejt të kthehej në breg, nga që ishte një krokodil ai i cili po e ndiqte për ta sulmuar, shkruan lajmi.net

Burri po përpiqej ta luftonte dhe më pas u mundua sa më shpejt të jetë e mundur të kthehej në tokë, por krokodili e sulmoi edhe një herë atë.

Pavarësisht se nuk i kishte humbur vetëdija, ai kishte lëndime shumë serioze.

Pamjet janë marrë në Kosta Rika. Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Krokodil, Serfist, sulm

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble