Luani tenton të sulmojë turistët, bie në kanal (Video) – Lajmi.net
Luani tenton të sulmojë turistët, bie në kanal (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:05, 5 September 2017
Dy luanë po qëndronin nën hijen e pemës kur turistët kaluan në atë anë.

Në mes tyre ishte një kanal, mirëpo luani nuk e kishte llogaritur fare, kur u ngrit dhe vrapoi të sulmoi turistët, shkruan lajmi.net

Ai ra në kanal, ndërkaq turistët ende po xhironin pamjet. Luani tjetër po qëndronte në vend, duke shikuar sa turistët, sa luanin tjetër që i kishte bërë gropën vetes.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO