Lotët e familjarëve pas vdekjes së Fadil Vokrrit – Lajmi.net
Lotët e familjarëve pas vdekjes së Fadil Vokrrit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 20:18, 9 June 2018
Kosova në përgjithësi, e futbolldashësit e saj në veçanti, sot po e përjetojnë një ditë pikëllimi.

Ka ndërruar jetë Fadil Vokrri, njeriu më meritor për suksesin e futbollit në këtë vend, qoftë si lojtar e qoftë si drejtues i Federatës së Futbollit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO