Loja më e mirë për djemë dhe vajza – Lajmi.net
Loja më e mirë për djemë dhe vajza
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:57, 11 October 2018
Një lojë mjaft interesante është parë në internet.

Një lojë mjaft kreative, por nga disa është quajtur edhe shpifëse po qarkullon në  internet, transmeton lajmi.net.

Vajzat shihen duke i vendosur mollat afër organit gjenital dhe duke i lidhur ato, më pas djemtë vijnë dhe pa duar duhet t’i hajnë ato.

Në pamje të parë duket e lehtë, por kur e shikoni në video është paksa e vështirë, sepse ato lëvizin vazhdimisht.

Për në shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO