Llapi dhe Prishtina kualifikohen në çerekfinale të Kupës së Kosovës – Lajmi.net
Llapi dhe Prishtina kualifikohen në çerekfinale të Kupës së Kosovës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:34, 14 February 2018
Prishtina me lehtësi kaloi në çerekfinale duke e eliminuar Kosovën e Prishtinës.

Me golat e Mirlind Dakut dhe Ilir Blakqorit në minutat e fundit të takimit, Llapi mposhti Trepçën ’89 për të siguruar një vend në çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Ndërkohë, Prishtina me lehtësi kaloi në çerekfinale duke e eliminuar Kosovën e Prishtinës, transmeton “Express”.

Prishtina fitoi me rezultat të thellë 4 me 0 për një vend në çerekfinale të kupës, me golat e shënuara nga Drashko Bozhoviq, Ahmed Januzi, Debatik Curri dhe Makenda.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan