Liverpool – Man City, lajm i keq nga Coutinho (FOTO) – Lajmi.net
Liverpool – Man City, lajm i keq nga Coutinho (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:00, 8 September 2017
Philippe Coutinho prapë do të mungojë për Liverpoolin.

Philippe Coutinho do të mungojë në ndeshjen e Liverpoolit kundër Manchester Cityt për shkak të një lëndimi edhe pse luajti për Brazilin gjatë pushimit ndërkombëtar.

“The Sun” raporton se ylli brazilian nuk do të jetë në ekipin e “Reds” për ballafaqimin e së shtunës ndaj “Citizens”.

Coutinho paraqiti kërkesë për largim nga Liverpool pas interesimit nga Barcelona për transferimin e tij gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai raportohet se ka një lëndim në shpinë dhe nuk do të jetë pjesë e ekipit në duelin kundër Manchester Cityt. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Liverpool, Philippe Coutinho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3