Lind i vdekur, shpresa e nënës e kthen në jetë! (Foto) – Lajmi.net
Lind i vdekur, shpresa e nënës e kthen në jetë! (Foto)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 19:15, 29 April 2017
Trisha Bell dhe bashkëshorti i saj kanë pasur një fëmijë, për pak kohë, por dështoi, vazhdoi tentimi edhe për fëmijën e dytë, sërish me dështim, deri tek shtatzënia e shtatë.

Trisha u ndje shpirtërisht, mendërisht dhe emocionalisht e thyer, ajo ishte gati të hiqte dorë përgjithmonë.

Sidoqoftë, në çastin kur gjërat u dukën të pashpresa, ajo zbuloi se ishte shtatzënë sërish. Kjo shtatzëni ishte e përcjellur me frikën se do të humbte edhe fëmijën e saj të tetë.

Por, foshnjes nuk i rrihte zemra kur lindi, shkruan ntd, transmeton lajmi.net

Doktorët besonin se i kishte vdekur truri. Megjithkëtë, nëna e tij shpresonte dhe nuk pranonte të tërhiqte prizën nga djali i saj, Ezra.

10 muaj më vonë, Ezrah u lirua nga kujdesi intensiv dhe festoi ditëlindjen e parë. Tani, ai është i shëndetshëm dhe nëna e tij është shumë e lumtur për të. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Jetë, lind i vdekur, Nënë, shprese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown