Lincoln në rastin e parë ndëshkon Dritën, barazohet rezultati – Lajmi.net
Lincoln në rastin e parë ndëshkon Dritën, barazohet rezultati
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:50, 29 June 2018
Lincoln ka befasuar Dritën duke barazuar në 1:1.

Skuadra kampione e Gibraltarit ka arritur që në rastin e parë të barazojë në 1:1 ndaj Dritës.

Është Corral që ka shënuar në minutën e 61’ të ndeshjes.

Ky rezultat çon skuadrat në vazhdime./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO