Lëshohet iOS 10.3.2 për iPhone dhe iPad – Lajmi.net
Lëshohet iOS 10.3.2 për iPhone dhe iPad
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:13, 15 May 2017
Apple ka lëshuar sot iOS 10.3.2 për iPhone dhe iPad.

iOS 10.3.2 është tani i disponueshëm për shkarkim për të gjitha pajisjet që e përkrahin atë.

Ky version nuk sjell ndonjë funksion të ri, por limitohet në korrigjimin e disa problemeve të iOS 10.3.1 dhe rrit sigurinë e iPhone’it dhe iPad’it.

Ky version këshillohet për të gjithë përdoruesit nga Apple. /Express/

Fjalët kyçe: iOS, Ipad, iPhone

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master