Legrand: Nuk flija dot nga zhurma e seksit të Maradonës me Wanda Naran – Lajmi.net
Legrand: Nuk flija dot nga zhurma e seksit të Maradonës me Wanda Naran
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportTë tjera 15:49, 23 July 2018
Kur Wanda Nara ishte një adoleshente, thashethemet u përhapën se ajo kishte jetuar një verë plot pasion me Diego Maradona, në vendpushimin bregdetar të “Mar del Plata”.

Me atë rast, bashkëshortja e tanishme e Mauro Icardit u përpoq të mohonte marrëdhënien e supozuar me legjendën e futbollit argjentinas.

Megjithatë, atëherë u zbulua një video, ku mund të shihej Wanda, e cila mbante një bokser të zi, që ishte në të vërtetë një veshje intime e Maradonës.

E pra, këtë fundjavë, në një nga programet televizive më të njohura në Argjentina, “La noche de Mirtha”, shoferi zbuloi pa filtër si “dëshmitar veshi” atë që është quajtur si “nata e seksit të egër mes Maradonës dhe Wanda”.

Mirtha Legrand kujton një takim që pati me Wanda: “Unë isha ulur për drekë në Mar del Plata, në hotelin “Costa Galana”, dhe ajo ishte duke marrë ajër të pastër. Wanda m’u afrua dhe më pyeti: Pse nuk më ftoni në shfaqjen tuaj? Unë iu përgjigja: A je ti, ajo që ishe Maradonën? Ju nuk më keni lejuar të fle natën e kaluar…”.

Para habisë së mysafirëve të tij, shoferi dha detaje se çfarë ndodhi: “Isha në suitën presidenciale, pranë tyre, por nuk mund të flija nga zhurma. Ata u mobilizuan, nuk e di se çfarë po bënin…”.

Dëshmia e Mirtha Legrand konfirmon patjetër këtë skandal seksual të kryer nga Wanda dhe Maradona, që prodhuan aq shumë versione gjatë viteve.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO